Do svých 34 let jsem byla advokátkou. Nyní jsem advokátkou, a k tomu máme báječného syna Matyáše. Svět dostal nový rozměr. Miluji svého syna a zároveň mám ráda svou práci.

Moc mě baví naše společné chvíle s Matyáškem, kdy si hrajeme a objevujeme pořád něco nového. Neustále mě překvapuje tím, co ve svých necelých třech letech dokáže.  Stává se, že mám pocit, že on učí mne, ne já jeho. Pro svého syna chci to nejlepší.

Ráda pracuji. Sednu si k počítači, dám si kafe, a začnu. Svět, kde jsem svou vlastní paní. S nedostatkem času jsem se naučila být efektivní, za pár hodin stihnu to, co bych předtím řešila několik dní. Občas taky potřebuji vypnout, jen tak sedět, brouzdat po netu, číst dobrou knížku nebo oprášit svou angličtinu.

Poslední téměř tři roky řeším, jak vše skloubit dohromady. Kombinací spousty různých náhod vzniklo Momentum Brno.

Momentum –  ten moment, kdy si uvědomíme, že hybnou silou všeho jsou děti!

Mým cílem je spokojené a radostné dítě, jehož potenciál se přirozeně rozvíjí v zajímavém, podnětném prostředí. Mým cílem jste také vy jako spokojená matka, která u nás může načerpat energii v činnosti podle své vlastní volby.

Věřím, že naše centrum se stane místem setkávání žen různých profesí a zájmů, které milují své děti a chtějí smysluplně trávit svůj čas v příjemném a moderním prostředí.

certifikat_geometrie
Certifikát o absolvování semináře Geometrie, mateřský jazyk a montessori filozofie
certifikat_hejneho_metoda
Osvědčení o absolvování semináře Setkávání s Hejného metodou
Reklamy